Training duurzaam activisme: veerkrachtig organiseren

In een reeks van 3 weekends verkennen we samen hoe we ons sociale engagement op een duurzame, rechtvaardige en inclusieve manier vorm kunnen geven en hoe we op langere termijn actief kunnen blijven voor sociale verandering.

In dit eerste weekend rond veerkrachtig organiseren (van 2 tot 5 juli) kijken we naar de machtsstructuren die  op maatschappelijk niveau bestaan en naar hoe die de dynamieken in onze groepen beïnvloeden. We reflecteren op onze eigen positie in de samenleving en in onze groepen en organisaties, gaan na hoe we deze positie kunnen inzetten voor sociale rechtvaardigheid en oefenen onze vaardigheden om samen te werken.

Omwille van de corona-maatregelen gaat deze training online door.

De drie weekends vullen elkaar aan. Daarom moedigen we je aan om de hele reeks te volgen, maar aanmelden voor één of twee modules kan ook.

Organisatie: Feros en Tractie. Informatie en aanmeldingen op www.feros.be

Datum